KLASICKÉ TÝMOVÉ HRY

Únikové hry

Únikové hry jsou naší největší vášní!

My ve společnosti MindMaze chceme zákazníkům zprostředkovat jedinečné zážitky, které pobaví nejen fanoušky únikových her, ale přilákají každého, kdo by chtěl vystoupit ze šedi každodenních stereotypů a na hodinu nechat realitu všedních dní za sebou. Chceme si být jisti, že se naši hráči stanou hvězdami svého týmu a budou odcházet s nezapomenutelnou vzpomínkou.

Pokud si nejste jisti, které řešení by nejlépe vyhovovalo vašim potřebám, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!

Únikové hry

Společnost MindMaze nabízí nezapomenutelné únikové hry již přes 7 let. Od nejvyspělejších high-tech únikovek pro technologické nadšence, po klasické únikovky pro milovníky hádanek a šifer. V naší nabídce naleznete i velice oblíbený souboj týmů pro větší počet osob. Naše portfolio obsahuje několik odlišně tematicky laděných her na 3 různých lokalitách v centru Prahy. Věděli jste, že naše hra Galactic Pioneers získala v roce 2019 krásné 46. místo v žebříčku top 50 her z celého světa, ve kterém bylo hodnoceno více než 90 000 místností?

Vyberte si hru, která vám nejlépe sedne!

Přenosná úniková hra

Time Crimes je mobilní úniková hra. Je přenosná, díky čemuž ji dokážeme dopravit kamkoliv. Tato hra je určena pro 8-25 hráčů. U této přenosné únikovky mohou hráči během hry utvořit menší skupinky, které se zaměří na jednotlivé úkoly a hádanky. Jakým způsobem bude skupina hru zdolávat záleží pouze na jejich organizaci. Cílem této hry je zastavit zlomyslného cestovatele časem! Hráči jej mohou buď kolektivně pokořit nebo proti němu prohrát celou hru.

Tato hra může trvat od 60 do 90 minut, v závislosti na počtu hráčů.

Kontaktujte nás!

Spojte se s naším týmem, rádi vám pomůžeme s dalšími podrobnostmi!