Zážitek online!

Virtuální únikové hry

Novinka! Vyzkoušejte naše únikovky online s živým avatarem!

Podpora game mastera

Naši game masteři prošli speciálním tréninkem, aby dokázali efektivně a zábavně řídit tento nový herní formát. Hráči jsou během hry propojeni s game masterem a musí s ním aktivně komunikovat. Po hře game master spolu s týmem hru a jednotlivé úkoly zhodnotí.

Co je virtuální únikovka?

Koncept je stejný jako u běžných únikovek, avšak k této hře se tým o 2-5 hráčích připojuje online. Jejich úkolem je prozkoumat prostor a vyřešit úkoly za pomoci reálného avatara (náš game master), který během řešení hádanek a záhad nahrazuje jejich oči a ruce. Hráči vidí přes avatara přímý přenos po celou dobu hry.

V naší nabídce jsou nově k dispozici hry Enigma a Alchymistova komnata (kterou máme dvakrát) v online formátu. V jednom kole tedy může hrát zároveň až 15 hráčů. Vyzkoušejte Alchymistovu komnatu jako online souboj týmů!

Nový online herní formát poskytuje jiný druh zážitku, ale ukázalo se, že je stejně zábavný jako hraní hry naživo!

Jak to celé funguje?

Hráči se ve stanoveném čase připojí ke hře v jakékoliv aplikaci pro videokonference. Jakmile jsou všichni hráči online, game master zapne kameru a přiblíží týmu jejich misi.

Během hry hráči vidí a slyší, co se ve hře děje v reálném čase. Game master je jimi naváděn a dle jejich pokynů hrou prochází. Tým má na dokončení mise 60 minut.

Co je ke hře potřeba?

Hráči se připojují ke hře prostřednictvím aplikace pro videohovor dle jejich preference – např. Zoom, Google Meet nebo MS Teams. Doporučujeme používání sluchátek, které zabrání nepříjemným ozvěnám a potlačují další rušivé zvuky.

Pro úspěšné dokončení hry je potřeba logického uvažování, týmová spolupráce a řešení problémů. Správná komunikace je klíčovým prvkem této hry, protože hráči se musí aktivně domlouvat s avatarem ohledně dalších herních tahů.

Pro nejlepší herní zážitek doporučujeme k hraní hry použít notebook, stolní počítač nebo tablet s velkou obrazovkou.

Charakteristika aktivit

Nový online formát!

Zůstaňte v pohodlí svého domova a vyzkoušejte novou verzi našich her v online formátu. Ke hře je nutno se připojit přes videohovor a pak už jen navádět po hře našeho game mastera, vašeho avatara.

Živoucí avatar

Přidejte se k našemu vyškolenému game masterovi, díky kterému bude hra poutavější a ještě zábavnější!

Souboj týmů v Alchymistově komnatě

V nabídce máme dvě Alchyistovy komnaty - identické místnosti se stejnými úkoly, takže jeden tým musí být zákonitě rychlejší a vyhrát! Tento souboj týmů nabízíme i v online herním formátu.

Podobné teambuildingové aktivity

Prohlédněte si naší nabídku teambuildingových aktivit!

Online kancelářská olympiáda

Sestavili jsme sérii online týmových výzev, které jsou zábavné, kreativní a probouzí soutěživého, ale přesto týmového ducha! Zábavné a poutavé online týmové aktivity!

Únikové hry

Nabízíme různě laděné únikové hry - od historické, do 16. století zasazené Alchymistovy komnaty, po vesmírnou loď Galactic Pioneers z budoucnosti. Některé z našich her lze hrát také v online formátu!

Online detektivní týmová hra

Svolejte svůj vyšetřovací tým a rozlouskněte společně kyberzločin století! Využijte unikátních, ve hře integrovaých pomůcek, které dotvářejí atmosféru skutečného vyšetřování!

Zašlete nám svou poptávku!

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s více detaily a cenovou nabídkou!