Venkovní teambuildingová aktivita

Přenosná úniková hra Time Crimes Outdoors

Time Crimes Outdoors je skvělou volbou pro vaše venkovní teambuildingové aktivity, firemní akce nebo třeba i rodinné setkání. Přináší zábavu, napětí a současně rozvíjí týmovou spolupráci a komunikaci. Zastavte zlomyslného cestovatele časem a staňte se hrdiny příběhu!

Cíl mise

Záhadná truhla cestující časem ukrývá mnoho tajemství! Zlověstná organizace z budoucnosti a její nemilosrdný agent manipulují časem, a získávají tak kontrolu nad celým světem. Dokáže se váš tým semknout, když jde o budoucnost celého světa? Jste připraveni změnit běh dějin a odhalit pravdu o těch nejšokujících událostech v historii?

Podpora game mastera

S naší mobilní únikovkou zpravidla také cestují dva game masteři, kteří vše před zahájením nastaví a připraví. Poté, co účastníkům vysvětlí obsah a pravidla hry, zůstávají u hry oba přítomní a v případě potřeby poskytují hráčům pomoc a podporu. Po hře s účastníky hru vyhodnotí a na památku je vyfotí.

Co je to venkovní přenosná úniková hra?

Přinášíme vám venkovní variantu únikové hry Time Crimes Outdoors, která nabízí nezapomenutelné zážitky plné napětí a adrenalinu! Hra je přenosná, takže ji dokážeme dopravit kamkoliv.

Hra je určena pro 8–⁠25 hráčů, kteří se během hry rozdělí do menších skupin, z nichž každá řeší jiné úkoly a hádanky. Pro úspěch celého týmu je klíčová organizace a dobrá strategie koordinace a spolupráce všech hráčů je tedy nezbytná! Doporučujeme si na hru vyčlenit okolo 3 hodin, v závislosti na počtu hrajících osob. Hru je možné rozšířit o několik venkovních fyzických výzev.

duplicated for edit - teambuilding web icon sets (1)

Jak to celé funguje?

Hru dovezeme na jakékoliv požadované místo – ať už to je váš teambuilding, firemní akce, svatba nebo třeba rodinné setkání! Game master hráče uvede do hry a ti mohou hned začít. 

Zpočátku se může zdát, že je to jen stará dřevěná truhla, ale účastníci brzy zjistí, že ukrývá spoustu tajemství a záhad z dávných časů. Během hry budou hráči překonávat nejrůznější nástrahy v podobě hádanek a zámečků, dešifrovat skryté kódy, a odhalovat tak spiknutí napříč prostorem a časem!

Během hry se hráči mohou setkat s různými fyzickými výzvami, které které celý zážitek ještě zpestří a pořádně rozproudí krev v žilách! Hráče čekají různé překážky, úkoly na čas a hádanky v přírodě. Všechny fyzické aktivity byly navrženy tak, aby je zvládl opravdu každý Zároveň jsou ale dostatečně náročné, aby hráče přiměli vydat ze sebe maximum. 

Otestujte své schopnosti a dovednosti v přírodě a užijte si nezapomenutelný zážitek se svým týmem!

Co je k venkovní hře potřeba?

Pro úspěšné zdolání této hry je potřeba týmová práce, logické myšlení,  kreativita a komunikace v rámci týmu. 

Jelikož je hra určená pro hraní pod širým nebem, je pro ni potřeba větší venkovní prostor, ve kterém můžeme vybudovat jednotlivá herní stanoviště. Nemělo by se jednat o veřejný prostor (např. městský park), kde bychom mohli rušit ostatní návštěvníky. Hru a její obsah jsme ovšem případně schopní upravit tak, aby vyhovovala zvolenému prostředí.

Pro potřeby hry je na místě třeba zajistit:

– přístup k elektrické zásuvce

– stůl pro notebook a monitor 

– jeden velký nebo čtyři menší stoly pro hráče, kde mohou i nashromáždit herní rekvizity a pracovat s nimi. 

U jednotlivých aktivit není zapotřebí žádných zvláštních schopností nebo znalostí. Hra může začít kdykoliv, ale náš tým potřebuje zhruba 45 minut času na přípravu před hrou.

Kontaktujte nás!

Spojte se s naším týmem, rádi vám pomůžeme s dalšími podrobnostmi