POJĎME VEN!

Venkovní teambuildingové aktivity

Když se konečně udělá krásné počasí, je skvělou volbou zorganizovat teambuilding pod širým nebem! Venkovní prostředí nám umožňuje nabídnout vám něco jiného! Venku dokážeme skloubit výzvy fyzického charakteru spolu s úkoly, které vyžadují logické uvažování a týmovou práci.

Pokud si nejste jisti, které řešení by nejlépe vyhovovalo vašim potřebám, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!

Přenosná úniková hra – venkovní varianta

Vytvořili jsme i venkovní variantu hry, do které jsme přidali také tematicky sladěné fyzické aktivity. Hra v této podobě trvá 2-3 hodiny v závislosti na počtu hráčů. Tato verze však vyžaduje určité úpravy daného místa. V případě zájmu nás kontaktujte pro více informací.

Prohlížení památek spojené s hledáním pokladu

Vezmeme hráče na procházku za poznáním těch nejproslulejších památek, i těch méně známých pokladů. Během poznávání města účastníci luští hádanky a rébusy a plní zábavné úkoly.

City Adventure je hra o hledáním pokladů v centru Prahy. Týmy až o 5 hráčích procházejí jednotlivá místa, řeší hádanky a kochají se krásami města. Týmy dostanou mapu s jednotlivými stanovišti a na každém místě vyluští hádanku. Vyřešení rébusu otevírá zámek s hádankou u další lokality. Vítězným týmem se stává ten, který vyluští hádanky, navštíví všechny lokace a dorazí na dohodnuté místo v nejrychlejším čase.

Na tuto aktivitu je třeba si vyčlenit 60 minut. Všechny navštěvované lokality se nachází v centru Prahy.

Kontaktujte nás!

Spojte se s naším týmem, rádi vám pomůžeme s dalšími podrobnostmi