POJĎME VEN!

Venkovní zážitkové hry

Série venkovních výzev, které jsou zábavné, rozproudí vás a zaručeně pobaví!

Příklady aktivit

Katapult

Dokážete trefit terč střelbou z obřího praku? Co když jsou vaší munici brambory? Zaměření, spuštění a zásah vyžaduje týmovou práci!

Sedmimílové boty

Stojíte na jednom prkně a musíte tak dojít do cíle. Zní to jednodušeji, než to ve skutečnosti je. Je to celé o koordinaci!

Sud s vodou

Klíč se nachází na dně obřího sudu a musíte jej naplnit vodou, aby klíč vyplaval nahoru. Jednoduché? A když je barel děravý? Jediné jisté je to, že se namočíte!

Co jsou venkovní zážitkové hry?

Venkovní zážitkové hry jsou sérií soutěžních týmových her, které si můžete zahrát ve volné přírodě! Hráči jsou rozděleni do menších týmů o max. 5 členech. Skupinky mezi sebou soutěží při plnění různých zábavných úkolů, na (mezi sebou nedalekých) stanovištích. Vítězným se stává ten tým, který během těchto aktivit nasbírá nejvíce bodů.

Hra je obvykle složena ze 6-8 stanovišť. Časová náročnost je zhruba 2 hodiny čistého herního času, plus 30 minut na uvedení hry, vysvětlení pravidel a shrnutí hry na jejím konci. Tento kruhový herní formát nám umožňuje velkou časovou flexibilitu a také díky variabilitě aktivit můžeme přidat nebo naopak odebrat herní stanoviště tak, aby odpovídaly požadovanému časovému rozsahu. Výběr jednotlivých činností závisí také na velikosti a povaze prostoru.

cz-outdoor-icons (2)

Jak to celé funguje?

Po krátkém uvedení do hry se hráči rozdělí do jednotlivých týmů a skupinky zamíří ke stanovištím. Každý tým začíná u jiné aktivity a po jejím splnění přechází na další. Z tohoto důvodu doporučujeme zvolit tolik aktitivt, kolik je celkem týmů, abychom se vyhnuli prodlevám a čekání. Na stanovištích je přítomný náš game master, který informuje o aktivitě a uplynulém časovém limitu.

Během her hráči plní zábavné fyzické úkoly, využívají své kreativity a také logického myšlení. Jednotlivé aktivity dokážeme na vyžádání přizpůsobit na míru.

Abychom do této aktivity přidali strategický prvek, má každý tým k dispozici jednoho „žolíka“, diky kterému může zdvojnásobit body za splění daného úkolu. Pokud tým použije žolíka správně a ve vhodný okamžik, může obrátit hru a úplně změnit skóre!

Co je ke hře potřeba?

Aktivity byly vytvořeny pro hraní pod širým nebem a je pro ně potřeba větší venkovní prostor, ve kterém můžeme vybudovat jednolitvá herní stanoviště. Tento prostor by měl být neveřejným – např. u hry v městském parku bychom mohli činnostmi rušit ostatní návštěvníky (například při střelbě z obřího praku). Z těchto důvodů je podstatný pro hru soukromý prostor, avšak hru a její obsah dokážeme upravit tak, aby se přizpůsobila zvolenému prostředí.

Pro zdárné absolvování těchto her je zapotřebí týmové spolupráce, vyřešení problémů a trochu vytrvalosti.

U těchto aktivit není zapotřebí žádných zvláštních schopností nebo znalostí. Ačkoliv je většina činností fyzických, nejsou nijak zvlášť náročné a rozhodně jsou bezpečné.

Podpora game mastera

Před zahájením jednotlivých aktivit a rozejitím do jednotlivých stanovišť vysvětlí game master obsah a pravidla her. Můžeme zařídit tolik game masterů, kolik je týmů nebo můžeme ponechat jednoho – to vše závisí na počtu stanic a týmů. Po hře vyhodnocuje game master jednotlivé aktivity se všemi týmy a pořídí fotografii na památku.

Charakteristika aktivit

Venkovní a dobrodružný

Série venkovních výzev, které jsou zábavné, rozproudí vás a zaručeně pobaví!

Přijede za vámi kamkoliv

S touto zábaovnou aktivitou za vámi dojedeme kamkoliv. Všechny potřebné propriety dovezeme za vámi.

Přizpůsobivý obsah

Počet herních stanovišť a jednotlivé činnosti dokážeme přizpůsobit danému prostoru a počtu hráčů.

Žolík - strategický prvek hry

Každý tým má svého ``žolíka``, kterého mohou použít ke zdvojnásobení získaných bodů u dané aktivity. Dobře využitý žolík může týmu přinést výhru!

Podobné teambuildingové aktivity

Prohlédněte si naší nabídku teambuildingových aktivit!

City Adventure po Praze

Vezmeme vás na procházku kouzelným centrem Prahy, budeme obdivovat její nejznámější pamětihodnosti, i ta méně proslulá místa. Poznávání města okořeněné luštěním šifer a řešením zábavných kvízů!

Přenosná úniková hra

Tajemná truhla z minulosti (nebo budoucnosti?), která ukrývá tajemství cestovatele času. Přenosná úniková hra, kterou za vámi přivezeme kamkoliv!

Únikové hry

Nabízíme různě laděné únikové hry - od historické, do 16. století zasazené Alchemistovy komnaty, po vesmírnou loď Galactic Pioneers z budoucnosti. Některé z našich her lze hrát také v online formátu!

Zašlete nám svou poptávku!

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s více detaily a cenovou nabídkou!