Nezapomentulený zážitek!

Únikové hry

Oceněními ověnčené únikové místnosti v jejich klasické podobě, až po high-tech vyspělé hry vybudované v prostředí profesionálních filmových kulis.

Zde je trailer k naší nejnovější high-tech únikové hře:

Naše únikové místnosti

V naší nabídce naleznete 5 různě tematicky laděných her na 3 různých místech v centru Prahy. Pro detailnější popis jednotlivých her navštivte naši hlavní webovou stránku.

Co je to úniková hra?

Nezapomentulený zážitek!

Týmy o maximálně 5-6 osobách vstupují do herního prostoru a jejich cílem je splnit danou misi. Vždy jde ale o víc, než jen o hru.

Nechte se pohltit prostředím, ve kterém je nutno překonávat nejrůznější překážky, řešit záhady a jako třešničku na dortu zjistit, zda jste hodni získání kamene mudrců, dokážete najít tajné plány zbraně znepřátelné frakce, jste-li schopni se vydat vesmírnou lodí ke hvězdám, případně se vypravit na nečekané dobrodružství steampunkovou ponorkou Nautilus.

V našich únikových hrách se stanete hlavním hrdinou příběhů jako z filmu a po jejich zdoláníí budete odcházet s nezapomenutelným zážitkem.

Všechny naše únikové hry poskytují 60-minutový herní zážitek.

Proč si zahrát právě naše hry?

Společnost MindMaze se sídlem v Praze nabízí nezapomenutelné únikové hry již více než 7 let. Od nejvyspělejších high-tech únikovek pro technologické nadšence, po klasické únikovky pro milovníky hádanek a šifer. V naší nabídce naleznete i velice oblíbený souboj týmů pro větší počet osob. Z naší nabídky si zaručeně vybere každý!

Co je ke hře potřeba?

Ke zdárnému pokoření únikové hry je potřeba logického myšlení, týmová spolupráce, kreativita, úspěšně čelit překážkám a komunikace v rámci týmu. Dobře zorganizované týmy, ve kterých každý člen zastává svou roli a úkol, dosahují těch nejlepších výsledků! Hrát může skutečně každý, ke zdolání nejsou potřeba žádné zvláštní předpoklady.

Podpora game mastera

Než se rozeběhne časomíra, náš odborně proškolený game master vysvětlí týmu princip a cíl hry. Během samotné hry bedlivě sleduje její průběh a v případě potřeby poskytne hráčům pomoc. Po hře společně zhodnotí průběh právě absolvovaného zážitku a skupině pořídí fotografii na památku.

Chcete uspořádat akci na míru?

Pokud máte větší skupinu a chcete u nás uspořádat akci, tak nás neváhejte kontaktovat.

NOVINKA! Online verze únikovek

Vyzkoušejte si, jaké je to mít avatara! Nově nabízíme možnost rezervovat hru Alchymistova komnata a Enigma v online vairantě z jakéholiv místa na světě! Spojte se v rámci vašeho týmu přes video hovor a proveďte našeho game mastera hrou, třeba z pohodlí vašeho gauče. Nahradí vaše ruce a bude poslouchat vaše pokyny. Inovativní herní formát nabízí jiný zážitek, ale prokázal se stejně zábavným jako hraní hry v klasickém formátu. Naráz může hrát naše online únikovky až 15 osob.

Charakteristika aktivit

Vnitřní zábava

Nechte se pohltit prostředím hry a dopřejte si nezapomenutelné zážitky!

Hry ověnčené světovými oceněními

V naší nabídce únikovek si zaručeně vybere každý. Věděli jste, že naše hra Galactic Pioneers získala v roce 2019 krásné 46. místo v žebříčku top 50 her z celého světa, v němž bylo hodnoceno více než 90 000 místností?

Zahrajte si online odkudkoliv

Zůstaňte v pohodlí svého domova a vyzkoušejte novou verzi našich her v online formátu. Ke hře je nutno se připojit přes video hovor a pak už jen navádět po hře našeho game mastera, vašeho avatara.

Pro začátečníky i zkušené hráče

V našem portfoliu se nachází klasické únikové hry plně šifer, rébusů a hádanek, ale i technicky vyspělé hry v prostředí filmových kulis. Vyberte si příběh, který je vám nejbližší!

Podobné teambuildingové aktivity

Prohlédněte si naší nabídku teambuildingových aktivit!

Online kancelářská olympiáda

Sestavili jsme sérii online týmových výzev, které jsou zábavné, kreativní a probouzí soutěživého, ale přesto týmového ducha! Zábavné a poutavé online týmové aktivity!

Přenosná úniková hra

Tajemná truhla z minulosti (nebo budoucnosti?), která ukrývá tajemství cestovatele času. Přenosná úniková hra, kterou za vámi přivezeme kamkoliv!

Online detektivní týmová hra

Svolejte svůj vyšetřovací tým a rozlouskněte společně kyberzločin století! Využijte unikátních, ve hře integrovaých pomůcek, které dotvářejí atmosféru skutečného vyšetřování!

Zašlte nám svou poptávku!

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s více detaily a cenovou nabídkou!