JEDINEČNÁ PROHLÍDKA MĚSTA

City Adventure

Prohlížení památek nebyla větší zábava!

Podpora game mastera

Před zahájením hry vysvětlí game master obsah a pravidla hry a rozdá týmům potřebné vybavení. Během hry je game master dostupný a nápomocen hráčům na telefonu (případně domluvené komunikační aplikaci). U finální lokality vítá game master jednotlivé týmy, zhodnotí hru s jednotlivými členy a nakonec týmy vyfotí na památku.

Co je naše City Adventure?

City Adventure je hra s hledáním pokladů v centru Prahy. Týmy až o 5 hráčích procházejí jednotlivá místa, řeší hádanky a kochají se krásami města. Týmy dostanou mapu s jednotlivými stanovišti a na každém místě vyluští hádanku. Vyřešení rébusu otevírá zámek s hádankou u další lokality. Vítězným týmem se stává ten, který vyluští hádanky, navštíví všechny lokace a dorazí na dohodnuté místo v nejrychlejším čase.

Hra obvykle trvá 1 hodinu. Všechny zvolené lokality se nacházejí v historickém jádru Prahy. Vezmeme hráče na procházku za poznáním těch nejproslulejších památek i těch méně známých pokladů. Během prozkoumávání města hráči luští hádanky a rébusy, plní zábavné úkoly.

cz-citygame-icons

Jak to celé funguje?

S hráči se potkáme na dohodnutém místě v centru – dorazíme za nimi do hotelu, restaurace nebo parku. Jednotliví hráči jsou rozděleni do menších týmů o 3-4 členech. Krátce je uvedeme do hry a předáme vybavení včetně mapy s jednotlivými lokalitami, dalekohled, kompas a herní desku střežící informace o vašem dobrodružství. Týmy vyrážejí postupně ze startovní pozice v 5-10 minutových intervalech.

Během hry se hráči přemisťují z jedné lokality do další a na místě určení řeší hádanky nebo luští kvízy. Každá hádanka je nějakým způsobem spjatá s danou lokalitou. Jakmile ji tým rozluští, získává kód k dalšímu zámečku a přihrádce, která skrývá další šifry.

Rébusy u této hry nejsou příliš složité na vyluštění – klade se zde spíše důraz na objevování krás a zajímavostí města. Hráči si prohlídku města zpestřují luštěním hádanek a rébusů.

Co je ke hře potřeba?

Aktivita byla vytvořena pro hraní venku, tudíž je vhodné hrát za přízně počasí. Proto doporučujeme naplánovat tento zážitek na teplejší měsíce. Hráči k této činnosti nepotřebují žádné zvláštní výstroj nebo znalosti, veškerou potřebné vybavení poskytneme my.

Pro absolvování této hry je třeba týmová spolupráce, komunikace, základní orientace hráčů v mapách a trochu vytrvalosti pro hodinovou procházku.

Charakteristika aktivit

Aktivita 2v1

Poznávání města a hledání pokladů zároveň - zapřemýšlejte nad hádankami během nasávání historické atmosféry města.

Poznejte město

Všechny hádanky v této hře jsou tematicky laděné k daným lokalitám a historii určeného místa, takže se hráči během procházky i něco nového dozví.

Zábavné vybavení

Kromě mapy dostanou hráči také dalekohled, kompas a dřevěnou desku s uzamčenými přihrádkami skrývajícími další indicie.

Podobné teambuildingové aktivity

Prohlédněte si naší nabídku teambuildingových aktivit!

Venkovní zážitkové hry

Hledáte trochu víc dobrodružství? Zjistěte více o našich venkovních výzvách, které jsou nejenom zábavné, ale také u nich protáhnete tělo a zaručeně pobaví!

Přenosná úniková hra

Tajemná truhla z minulosti (nebo budoucnosti?), která ukrývá tajemství cestovatele času. Přenosná úniková hra, kterou za vámi přivezeme kamkoliv!

Únikové hry

Nabízíme různě laděné únikové hry - od historické, do 16. století zasazené Alchemistovy komnaty, po vesmírnou loď Galactic Pioneers z budoucnosti. Některé z našich her lze hrát také v online formátu!

Zašlte nám svou poptávku!

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s více detaily a cenovou nabídkou!

    We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

    The product has been added to your cart.

    Continue shopping View Cart