JEDINEČNÁ PROHLÍDKA MĚSTA

City Adventure

Prohlížení památek nebyla větší zábava!

Podpora game mastera

Před zahájením hry vysvětlí game master obsah a pravidla hry a rozdá týmům potřebné vybavení. Během hry je game master dostupný a nápomocen hráčům na telefonu (případně domluvené komunikační aplikaci). U finální lokality vítá game master jednotlivé týmy, zhodnotí hru s jednotlivými členy a nakonec týmy vyfotí na památku.

Co je naše City Adventure?

City Adventure je hra s hledáním pokladů v centru Prahy. Týmy až o 5 hráčích procházejí jednotlivá místa, řeší hádanky a kochají se krásami města. Týmy dostanou mapu s jednotlivými stanovišti a na každém místě vyluští hádanku. Vyřešení rébusu otevírá zámek s hádankou u další lokality. Vítězným týmem se stává ten, který vyluští hádanky, navštíví všechny lokace a dorazí na dohodnuté místo v nejrychlejším čase.

Hra obvykle trvá 1 hodinu. Všechny zvolené lokality se nacházejí v historickém jádru Prahy. Vezmeme hráče na procházku za poznáním těch nejproslulejších památek i těch méně známých pokladů. Během prozkoumávání města hráči luští hádanky a rébusy, plní zábavné úkoly.

cz-citygame-icons

Jak to celé funguje?

S hráči se potkáme na dohodnutém místě v centru – dorazíme za nimi do hotelu, restaurace nebo parku. Jednotliví hráči jsou rozděleni do menších týmů o 3-4 členech. Krátce je uvedeme do hry a předáme vybavení včetně mapy s jednotlivými lokalitami, dalekohled, kompas a herní desku střežící informace o vašem dobrodružství. Týmy vyrážejí postupně ze startovní pozice v 5-10 minutových intervalech.

Během hry se hráči přemisťují z jedné lokality do další a na místě určení řeší hádanky nebo luští kvízy. Každá hádanka je nějakým způsobem spjatá s danou lokalitou. Jakmile ji tým rozluští, získává kód k dalšímu zámečku a přihrádce, která skrývá další šifry.

Rébusy u této hry nejsou příliš složité na vyluštění – klade se zde spíše důraz na objevování krás a zajímavostí města. Hráči si prohlídku města zpestřují luštěním hádanek a rébusů.

Co je ke hře potřeba?

Aktivita byla vytvořena pro hraní venku, tudíž je vhodné hrát za přízně počasí. Proto doporučujeme naplánovat tento zážitek na teplejší měsíce. Hráči k této činnosti nepotřebují žádné zvláštní výstroj nebo znalosti, veškerou potřebné vybavení poskytneme my.

Pro absolvování této hry je třeba týmová spolupráce, komunikace, základní orientace hráčů v mapách a trochu vytrvalosti pro hodinovou procházku.

Charakteristika aktivit

Aktivita 2v1

Poznávání města a hledání pokladů zároveň - zapřemýšlejte nad hádankami během nasávání historické atmosféry města.

Poznejte město

Všechny hádanky v této hře jsou tematicky laděné k daným lokalitám a historii určeného místa, takže se hráči během procházky i něco nového dozví.

Zábavné vybavení

Kromě mapy dostanou hráči také dalekohled, kompas a dřevěnou desku s uzamčenými přihrádkami skrývajícími další indicie.

Podobné teambuildingové aktivity

Prohlédněte si naší nabídku teambuildingových aktivit!

Venkovní zážitkové hry

Hledáte trochu víc dobrodružství? Zjistěte více o našich venkovních výzvách, které jsou nejenom zábavné, ale také u nich protáhnete tělo a zaručeně pobaví!

Přenosná úniková hra

Tajemná truhla z minulosti (nebo budoucnosti?), která ukrývá tajemství cestovatele času. Přenosná úniková hra, kterou za vámi přivezeme kamkoliv!

Únikové hry

Nabízíme různě laděné únikové hry - od historické, do 16. století zasazené Alchemistovy komnaty, po vesmírnou loď Galactic Pioneers z budoucnosti. Některé z našich her lze hrát také v online formátu!

Zašlte nám svou poptávku!

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s více detaily a cenovou nabídkou!