ONLINE DETEKTIVNÍ HRA

The Hack

Svolejte svůj detektivní tým a rozlouskněte kyberzločin století. Zastavte hackery!

Cíl mise

Kontaktovali jsme vaši jednotku pro vyšetřování kybernetických zločinů, jelikož bylo napadeno několik nemocnic skupinou neznámých hackerů. Zprávu, kterou zanechali, je jen malou ukázkou toho, jak to se svým záměrem myslí vážně! Pokud jim nebude vyplacené tučné výkupné, zaútočí na elektrickou síť v celé republice. Pokud nebudou peníze vyplaceny, celá republika se zahalí do tmy, jako za dob středověku. Toto je asi největší výzva, které váš detektivní tým kdy čelil. Musíte hackery zastavit!

Co je The Hack?

The Hack je online vyšetřovací hra. Hráči jsou rozděleni do menších týmů o velikosti maximálně 5 hráčů. Cílem hry je zastavit hackery ve stanoveném časovém limitu! Vítězem se stává nejrychlejší tým, který případu přijde na kloub.

V nabídce máme základní hodinovou verzi podporovanou skutečným game masterem nebo 2-3 hodinovou rozšířenou variantu s podporou automatizovaného systému nápověd.

Jak to celé funguje?

Po krátkém uvedení do hry se hráči přihlásí na web chráněný heslem a shlédnou krátké instruktážní video. Na stejné webové stránce mají přístup k digitální tabuli důkazů, která obsahuje všechny důležité informace o případu shromážděné policií. Během hry hráči prochází nejrůznější dokumenty, navštěvují webové stránky, dešifrují skryté kódy, poslouchají zvukové záznamy a sledují obrazové stopy, komunikují skrze jedinečné online nástroje, které pomáhají dotvářet atmosféru skutečného vyšetřování!

Co je ke hře potřeba?

Hru jsme vytvořili tak, abychom svedli dohromady i velice vzdálené týmy, například u mezinárodních korporátních společností. Z tohoto důvodu je nutné mít k dispozici počítač s dobrým internetovým připojením. Hráči se mohou „sejít“ s ostatními prostřednictvím video hovoru, například přes tyto aplikace: Zoom, Google Meet nebo MS Teams. Hra obsahuje audio a video prvky a proto doporučujeme využití sluchátek, které eliminuje nepříjemné ozvěny a další rušivé elementy.

Aby hra byla úspěšně dokončena, vyžaduje logické myšlení, týmovou práci, řešení problémů a komunikaci.

Tato hra nevyžaduje žádné kódování ani jiné speciální znalosti. Pro hru je dostačující běžná uživatelská znalost (např. otevření více záložek v internetovém prohlížeči nebo ukládání a uploadování obrázků, atp.).

DŮLEŽITÉ: Hra není optimalizována pro mobilní telefon nebo tablet. Doporučujeme používat notebook nebo stolní počítač.

Podpora game mastera

Před spuštěním hry game master vysvětlí hráčům koncept hry – obvykle k tomu dochází prostřednictvím společného meetingu, poté se hráči rozdělí do menších týmů. Během hry je každému týmu přiřazen vlastní gamemaster, který sleduje průběh hry a v případě potřeby poskytuje hráčům podporu. Po hře gamemaster spolu s hráči vyhodnotí průběh hry a nakonec jako památku pro účastníky pořídí snímek týmu skrz obrazovku.

Charakteristika aktivit

Investigativní logická hra

Shromažďováním stop a řešením hádanek online vyšetřete trestný čin a chyťte hackery.

Využití jedinečných online nástrojů

Včetně digitální tabule důkazů, dekódovače PINu a různých dešifrovacích nástrojů. Vše zabudováno přímo ve hře.

Objevujte a diskutujte

Včasné vyřešení zločinu vyžaduje komunikaci a spolupráci všech členů týmu.

Strávení společného času

Všichni členové týmu by se měli spojit prostřednictvím kterékoliv aplikace pro videohovory přes počítač. Chytré telefony pro hru nejsou dostačující.

Podobné teambuildingové aktivity

Prohlédněte si naší nabídku teambuildingových aktivit!

Online kancelářská olympiáda

Sestavili jsme sérii online týmových výzev, které jsou zábavné, kreativní a probouzí soutěživého, ale přesto týmového ducha! Zábavné a poutavé online týmové aktivity!

Přenosná úniková hra

Tajemná truhla z minulosti (nebo budoucnosti?), která ukrývá tajemství cestovatele času. Přenosná úniková hra, kterou za vámi přivezeme kamkoliv!

Virtuální únikové hry

Vyzkoušejte si, jaké je to mít avatara! Nově nabízíme možnost rezervovat si únikovou hru v online variantě z jakéholivého místa na světě! Spojte se v rámci vašeho týmu přes video hovor a proveďte našeho game mastera hrou.

Zašlte nám svou poptávku!

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s více detaily a cenovou nabídkou!