SOUTĚŽNÍ ONLINE TÝMOVÉ HRY

Online kancelářská olympiáda

Série nejrůznějších zábavných výzev v online podobě je plná kreativních úkolů, povzbuzuje týmového ducha, uceluje kolektiv i když každý třeba právě sedí na druhém konci světa!

Příklady aktivit

Každý člověk má jiné znalosti, vlohy a schopnosti a každý zde může najít něco, v čem je skutečně dobrý! Máme za sebou již mnoho akcí tohoto typu, díky kterým jsme mohli seznam aktivit upřesnit a doladit. Víme, které úkoly jsou ty nejoblíbenější!

Název filmu za pomoci emoji

Dokážete uhádnout název filmu složený z emoji obrázků? Některé jsou poměrně jednoduché, jiné trochu složitější, ale všechny vás pobaví!

Uhádněte místo

Dokážete poznat místo pouze z 360° obrázku? Rozhlédněte se kolem, zazoomujte detaily - někdy vám napoví kus vlajky nebo název obchodu.

Vyžádejte si ukázku hry zdarma!

Rádi vám hru odprezentujeme, ukážeme některé úkoly, představíme používané aplikace a celkovou funkčnost hry. Kontaktujte nás pro ukázku zdarma!

Co je online kancelářská olympiáda?

Soutěžní týmová hra v online formátu. Hráči jsou rozděleni do menších týmů do 6 hráčů. Týmy mezi sebou soutěží v nejrozličnějších zábavných úkolech a kvízech. Abychom podpořili motivaci týmů, je tabulka výsledků aktualizována po každém herním kole. Vítězným týmem se stává ten, který získá nejvíce bodů.

Tuto hru obvykle nabízíme složenou z 8 kol, která zaberou okolo 2 hodin čistého herního času a okolo 30 minut na úvod, uvedení do hry a její zhodnocení na jejím konci. Díky rozdělení do jednotlivých kol ji dokážeme flexibilně upravit dle přání klienta, ať již přidáním nebo odebráním několika úkolů tak, aby odpovídaly požadovanému času.

cz-olympics-icons

Jak to celé funguje?

Hra probíhá za připojení jednotlivých účastníků přes video hovor. Po krátkém uvedení hry se hráči odeberou spolu se svým týmem do společného hovoru. Před zahájením každého soutěžního kola game master úkol představí. Týmy musí dokončit své míse v časovém limitu, který se pohybuje mezi 5-10 minutami.

Během hry hráči luští hádanky, kvízy, plní fyzické úkoly, využívají svých uměleckých dovedností, kreativity a tak podobně. Rozmanitost jednotlivých úkolů zaručuje, že si na své přijde skutečně každý! Tuto aktivitu dokážeme upravit přímo na míru i vaší společnosti!

Abychom do hry přidali i strategický prvek, má každý tým k dispozici svého „Žolíka“. Pokud jej chytře a úspěšně použijí, mohou zdvojnásobit získané body u daného úkolu. Dobře využitý Žolík může pěkně zamíchat kartami a obrátit skóre!

Co je ke hře potřeba?

Hru jsme vytvořili tak, abychom svedli dohromady i velice vzdálené týmy, například u mezinárodních korporátních společností. Z tohoto důvodu je nutné mít k dispozici počítač s dobrým internetovým připojením. Pro nejlepší herní zážitek doporučujeme využít námi navrhovanou platformu, avšak hráči se mohou „sejít“ s ostatními prostřednictvím video hovoru, přes jejich preferované aplikace, jako například: Zoom, Google Meet nebo MS Teams. Hra obsahuje audio a video prvky a proto doporučujeme použití sluchátek, které eliminuje nepříjemné ozvěny a další rušivé elementy.

K úspěšnému absolvování této olympiády se hodí kreativita, týmová spolupráce, schopnost řešit problémy a komunikace.

U této hry je pro splnění některých úkolů třeba některých základních znalostí v nejrůznějších odvětvích, ale právě v tom tkví kouzlo a úspěšnost této aktivity – někdo je dobrý muzikálně, někdo jiný zase zná filmové trháky. Na druhou stranu, co se týče zdatnosti v technologiích, je dostačující běžná uživatelská znalost (např. otevření více záložek v internetovém prohlížeči, atp.).

DŮLEŽITÉ: Pro ten nejlepší herní zážitek všech zúčastněných doporučujeme, aby měl každý hráč k dispozici svůj vlastní notebook nebo stolní PC.

Podpora game mastera

Před zahájením samotné hry moderátor vysvětlí všem zúčastněným koncept hry a její pravidla. Toto je zpravidla v rámci společné online schůzky, po které se jednotliví hráči „odeberou“ do svých místností, společných pro jeijch malou skupinku. Během hry má každý tým k dispozici svého game mastera, který představuje dané úkoly a nabízí podporu a pomoc, pokud je potřeba. Po hře game master spolu se členy týmu zhodnocuje jednotivé úkoly a jejich výkony. Během hry proběhne i fotodokumentace.

Charakteristika aktivit

Zábavná a inovativní týmová aktivita

Během hry účastníci luští hádanky, plní fyzické úkoly, využívají svých uměleckých dovedností a kreativity. Každý si přijde na to své.

Aktualizovaná tabulka výsledků

Aby každý tým věděl, jak si stojí, se v každém kole aktualizuje výsledková tabule.

Žolík - strategický prvek hry

Každý tým má svého ``žolíka``, kterého mohou použít ke zdvojnásobení získaných bodů u dané aktivity. Dobře využitý žolík může týmu přinést výhru!

Jednoduché ovládání a přístup

Všechny úkoly jsou integrované na našich webových stránkách a proto jsou jednoduše dostupné všem účastníkům.

Podobné teambuildingové aktivity

Prohlédněte si naší nabídku teambuildingových aktivit!

Online detektivní týmová hra

Svolejte svůj vyšetřovací tým a rozlouskněte společně kyberzločin století! Využijte unikátních, ve hře integrovaých pomůcek, které dotvářejí atmosféru skutečného vyšetřování!

Přenosná úniková hra

Tajemná truhla z minulosti (nebo budoucnosti?), která ukrývá tajemství cestovatele času. Přenosná úniková hra, kterou za vámi přivezeme kamkoliv!

Virtuální únikové hry

Vyzkoušejte si, jaké je to mít avatara! Nově nabízíme možnost rezervovat si únikovou hru v online variantě z jakéholivého místa na světě! Spojte se v rámci vašeho týmu přes video hovor a proveďte našeho game mastera hrou.

Zašlte nám svou poptávku!

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s více detaily a cenovou nabídkou!