PŘENOSNÁ ÚNIKOVÁ HRA

Time Crimes

Záhadná truhla z minulosti (nebo snad budoucnosti?), která ukrývá tajemství cestovatele času. Přenosná únikovka, která za vámi přijede kamkoliv!

Cíl mise

Záhadná truhla cestující časem může ukrývat mnoho tajemství! Zlověstná organizace z budoucnosti a její nemilosrdný agent manipulují časem a získávají tak kontrolu nad celým světem. Dokáže se váš tým semknout, když jde o budoucnost celého světa? Jste připraveni změnit běh dějin a objevit pravdu o těch nejšokujících událostech na světě?

Venkovní varianta hry

Vytvořili jsme i venkovní variantu hry, do které jsme přidali také tematicky sladěné fyzické aktivity. Hra v této podobě trvá 2-3 hodiny v závislosti na počtu hráčů. Tato verze však vyžaduje určité úpravy daného místa. V případě zájmu nás kontaktujte pro více informací.

Co je to přenosná úniková hra?

Time Crimes je mobilní úniková hra. Je přenosná a díky tomu ji dokážeme dopravit kamkoliv. Tato hra je určena pro 8-25 hráčů. U této přenosné únikovky mohou hráči během hry utvořit menší skupinky, které se zaměří na jednotlivé úkoly a hádanky. Jakým způsobem bude skupina hru zdolávat záleží pouze na jejich organizaci. Cílem této hry je zastavit zlomyslného cestovatele časem! Hráči jej mohou buď kolektivně pokořit nebo proti němu prohrát celou hru.

Pro hru je nutné si vyčlenit 60-90 minut, v závislosti na počtu hrajících osob. Hru je možno rozšířit o několik venkovních fyzických výzev, které aktivitu prodlouží až na 3 hodiny.

Jak to celé funguje?

Hru dovezeme na jakékoliv požadované místo – ať už je to restaurace, konferenční prostor, oslava narozenin nebo klidně na svatbu! Game master hráče uvede do hry a ti mohou hned začít. Zpočátku se může zdát, že je to jen stará dřevěná truhla, ale účastníci brzy zjistí, že ukrývá spoustu tajemství a záhad z dávných časů. Během hry budou hráči překonávat různé nástrahy v podobě hádanek a zámečků, dešifrovat skryté kódy, poslouchat zvukové a obrazové stopy – a prostřednictvím všech hádanek odhalovat spiknutí napříč prostorem a časem!

Co je ke hře potřeba?

Pro úspěšné zdolání této hry je potřeba vysoká koncentrace, logické myšlení, týmová práce, kreativita a komunikace v rámci týmu.

Pro zajištění největšího možného komfortu je pro hru potřeba připravit:
– místnost o velikosti alespoň 15–20 m2, rozměr místnosti také záleží na počtu účastníků
– přítomnost elektrické zásuvky
– jeden stůl pro notebook a monitor
– jeden velký stůl nebo 4 menší, kde mohou hráči nashromáždit a pracovat s herními rekvizitami

Hra může začít kdykoliv, ale náš tým potřebuje zhruba 45 minut času na přípravu před hrou.

Podpora game mastera

V závislosti na velikosti skupiny s naší mobilní únikovkou zpravidla také cestují dva game masteři, kteří vše před zahájením nastaví a připraví. Poté, co game master vysvělí obsah a pravidla hry, zůstává u hry přítomen a v případě potřeby poskytne hráčům pomoc a podporu. Po hře s účastníky hru vyhodnotí a hráče na památku vyfotí.

Charakteristika aktivit

Hra, která přijede za vámi kamkoliv

Dostane se vám všech zábavných prvků, které únikovky nabízí a navíc flexibilitu co se týče lokality a času hry.

Všichni hrají dohromady

Obrovskou výhodou této hry je to, že ji najednou může hrát větší skupina osob.

Hodí se do každého prostředí

Tato hra je vhodná pro celou řadu příležitostí! Kromě běžných firemních akcí jsme byli s naší hrou na nejrůznějších konferencích, při assessment centru, narozeninové oslavě a dokonce i svatbě!

Vnitřní i venkovní varianta

I když byla hra vytvořena pro hraní ve vnitřních prostorách, dokážeme ji pozměnit tak, aby se dala hrát venku. Chcete zažít více dobrodružství? Kontaktujte nás pro více detailů!

Podobné teambuildingové aktivity

Prohlédněte si naší nabídku teambuildingových aktivit!

Online kancelářská olympiáda

Sestavili jsme sérii online týmových výzev, které jsou zábavné, kreativní a probouzí soutěživého, ale přesto týmového ducha! Zábavné a poutavé online týmové aktivity!

City Adventure po Praze

Vezmeme vás na procházku kouzelným centrem Prahy, budeme obdivovat její nejznámější pamětihodnosti, i ta méně proslulá místa. Poznávání města okořeněné luštěním šifer a řešením zábavných kvízů!

Únikové hry

Nabízíme různě laděné únikové hry - od historické, do 16. století zasazené Alchymistovy komnaty, po vesmírnou loď Galactic Pioneers z budoucnosti. Některé z našich her lze hrát také v online formátu!

Zašlte nám svou poptávku!

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s více detaily a cenovou nabídkou!