SNADNÝ ONLINE PŘÍSTUP PRO ZAPOJENÍ VŠECH ÚČASTNÍKŮ

Online týmové hry

Nyní jsme více než kdy jindy nuceni pracovat z domova a zatímco od sebe odloučení členové týmů si zvykli zastávat každodenní práci prostřednictvím chatu a přes videohovory, organizování teambuildingů a udržování týmového ducha může být velmi náročné. Z tohoto důvodu jsme vytvořili sérii různých online aktivit, jejichž cílem je opět přivést dohromady a stmelit vzdálené týmy.

My ve společnosti MindMaze chápeme, že pro efektivní spolupráci mezi kolegy je zásadní, aby se navzájem dobře poznali. Hry, které jsme vyvinuli, mají za cíl posílit týmového ducha, komunikaci a součinnost, ale zároveň být pro účastníky zábavné a poutavé.

Pokud si nejste jisti, které řešení by nejlépe vyhovovalo vašim potřebám, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme!

Online detektivní hra

The Hack je online vyšetřovací hra. Hráči jsou rozděleni do menších týmů o velikosti maximálně 5 hráčů. Cílem hry je zastavit hackery ve stanoveném časovém limitu! Vítězem se stává nejrychlejší tým, který případu přijde na kloub.

Máme k dispozici základní, hodinovou verzi hry podporovanou živým game masterem nebo 2–3 hodinovou rozšířenou variantu s automatizovaným systémem nápověd.

Soutěžní online týmové hry

Naše online kancelářská olympiáda je soutěžní, virtuální týmová hra. Hráči jsou rozděleni do menších týmů do 5 hráčů. Týmy spolu soupeří při plnění série různých zábavných úkolů a kvízů. Pro podporu soutěživého ducha je po každém kole aktualizována tabulka s výsledky. Vítězem se stává ten tým, který během hry nasbírá nejvíce bodů.

Hru obykle nabízíme v rozsahu 8 kol, které zaberou kolem 2 hodin čistého herního času. Pro uvedení do hry a její zhodnocení na konci akce, je potřeba počítat s dalšími 30 minutami. Kruhový herní formát nám poskytuje velkou flexibilitu, co týče času – dle libosti můžeme přidat či odebrat jednotlivé úkoly tak, aby hra odpovídala požadovanému časovému rozsahu.

Virtuální únikové hry

NOVINKA! Online verze únikovek

Nově nabízíme možnost zahrát si naše únikové hry – Alchymistovu komnatu a Enigmu ve formátu online. Dejte dohromady tým, spojte se přes video hovor a pak už jen navádějte našeho game mastera k plnění úkolů. Tato nová verze hry nabízí jedinečný zážitek, ale je stejně zábavná, jako hra naživo!

Kontaktujte nás!

Spojte se s naším týmem, rádi vám pomůžeme s dalšími podrobnostmi!