detektivní únikovku
online
Zahrajte si
Zahrát Teambuildingová aktivita zcela online!
Soutěžní týmová online hra Povzbuďte týmového ducha! Více Přenosná
úniková hra Dobrodružství, které přijede za vámi kamkoliv! Detaily
Na míru vaší společnosti!

Teambuildingové aktivity na míru

MindMaze dokáže připravit perfektní teambuilding na míru přímo vašim potřebám. Nabízíme širokou škálu aktivit a přidružených služeb. U nás si zaručeně vybere každý!

Online aktivity

Virtuální teambuildingové aktivity dokáží semknout i od sebe navzájem vzdálené týmy. Jednoduchý online přístup zaručí pohodlné připojení všem!

Vnitřní hry

Zábavné a stmelující aktivity pro zaměstnance obřích korporátů, malých rodinných firem nebo partu přátel!

Venkovní hry

Cítíte se na větší dorbrodružství? V tom případě u nás najdete to pravé! Vyražme ven a pojďme se trochu rozhýbat.

Teambuildingové hry

Prohlédněte si naši bohatou nabídku aktivit. Vybere si každá věková a cílová skupina.

My v MindMaze se věnujeme pořádání nejrůznějších týmových aktivit a výzev již déle než 7 let. Nabízíme širokou škálu zážitků, od nejrůznějších skupinových aktivit,
přes únikovky, zážitkové procházky po památkách nebo jiné venkovní aktivity, až po hry v online formátu pro od sebe vzdálené týmy.
Zabavíme malé skupinky o 3-5 hráčích, ale poradíme si i s velkými skupinami o více než 100 účastnících.

Všechny naše hry jsou k dispozici v českém a anglickém jazyce.

Online detektivní hra

Svolejte svůj vyšetřovací tým a rozlouskněte společně kyberzločin století! The Hack je online detektivka, kterou můžete hrát na dálku s ostatními členy vyšetřování. Hra se odehrává výhradně v online prostředí a jediné, co potřebujete, je počítač a internetové připojení. S kolegy se spojíte přes video hovor. Skupiny do 5 hráčů mohou mezi sebou soutěžit o to, kdo záhadě přijde na kloub dříve.

Cena začíná na 590 Kč/osoba.

Soutěžní týmová hra v online podobě

Série nejrůznějších zábavných výzev v online podobě je plná kreativních úkolů, povzbuzuje týmového ducha, stmeluje kolektiv, i když každý třeba právě sedí na druhém konci světa! Velké skupiny se rozdělí do týmů o 4-5 hráčích.

Cena začíná na 590 Kč/osoba.

Virtuální únikové hry

Vyzkoušejte si, jaké je to mít avatara! Nově nabízíme možnost rezervovat si únikovou hru v online variantě z jakéholivého místa na světě! Spojte se v rámci vašeho týmu přes video hovor a proveďte našeho game mastera hrou. Nahradí vaše ruce a bude poslouchat vaše pokyny. Naráz může hrát naše online únikovky až 18 osob.

Cena začíná na 450 Kč/osoba.

Únikové hry

V naší nabídce naleznete 5 různě tematicky laděných her v 6 místnostech, ve 3 různých lokalitách v centru Prahy. U nás může najednou hrát až 30 osob. Pokud chcete svést skutečně lítý boj s vícero kolegy, zaručeně vás zaujme náš Souboj týmů.

Cena začíná na 1590 Kč/tým.

Přenosná úniková hra

Záhadná truhla, která ukrývá tajemství cestovatele času. Přenosná únikovka, která za vámi přijede kamkoliv! Skvělá volba pro oživení nejrůznějších firemních akcí, konferencí nebo narozeninových oslav. Hra najednou zabaví 8-25 osob a trvá do 90 minut. Dostupná v češtině nebo angličtině.

Cena začíná na 490 Kč/osoba.

City adventure – poznejte město jinak

Pojďme na procházku za poznáním těch nejproslulejších památek, i těch méně známých pokladů. Během prozkoumávání města hráči luští hádanky a rébusy, plní zábavné úkoly. Hra je určena pro skupiny do 25 hráčů a je dosupná v češtině a angličtině.

Cena začíná na 490 Kč/osoba.

Venkovní zážitkové hry

Pojďme se rozhýbat ven. Sestavili jsme sérii týmových výzev, které otestují vaší kondici, týmovou práci a kreativitu a hlavně vás pobaví. Navštivte všechna stanoviště, pokořte výzvy a nasbírejte co nejvíce bodů.

Cena začíná na 590 Kč/osoba.

Eventy na míru

Nenašli jste to, co jste hledali? Potřebovali byste aktivitu upravit nebo něco naprosto specifického? Navrhneme a vytvoříme hru nebo událost na míru vašiim potřebám. Spojte se s námi pro více detailů a informací.

Zajistíme i ty nejmenší detaily

Doplňkové služby

Umíme zařídit catering a welcome drink, vymazlené pozvánky nebo stylové dárky pro vítězné týmy. Představujete si něco jiného? Dejte nám vědět, rádi vám se vším pomůžeme!

Na míru vytvořené pozvánky

Rádi vytvoříme nevšední a tematicky laděnou pozvánku na pořádanou akci pro vaše týmy. Stačí se jen rozhodnout pro tištěnou nebo online verzi. U vybraných her pro vás rádi vytvoříme originální a stylovou, šifrovanou pozvánku.

Diplom a ceny pro vítěze

Chcete si na tuto událost uchovat vzpomínku nebo zajistit odměnu pro vítěze? Pro každý tým vytvoříme diplom nesoucí jejich výkon. Pro výherní tým vymyslíme stylový dárek - v minulosti jsme pro vítěze například zajišťovali lahev vína uzamčenou v dřevěném hlavolamu.

Vyhodnocení akce

Během eventu pořídíme fotodokumentaci a po události zašleme i vyhodnocení akce. Na vyžádání můžeme zúčastněným připravit dotazník spokojenosti.

Catering a welcome drink

Nejlepší eventy začínají skleničkou prosecca. Na vyžádání rádi zajistíme catering ve formě welcome drinku, finger foodu, případně i teplých předkrmů.

Svačinový box pro vzdálené týmy!

Objednejte si obědový nebo svačinový box pro celý tým! Slané nebo sladké, plnohodnotné jídlo nebo lehký snack. Objednejte jen tak nebo přidejte jako doplňkovou službu k našim online aktivitám a překvapte své kolegy.

Ceny startují od 350 Kč/krabičku.

Dokážeme zaříidt rozvoz po Praze a nejbližším okolí.

Vyžádat cenovou nabídku

Neváhejte nám zaslat nezávaznou cenovou poptávku a my se vám ozveme s detailními informacemi a cenovou nabídkou.

UKÁZKY NAŠICH SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

Reference

Za roky, po které se těmto akcím věnujeme, v nás vložilo důvěru již mnoho společností. Věříme, že jejich reference vás navnadí a kontaktujete nás!

Naše mise

O nás

My ve společnosti MindMaze chceme vytvářet jedinečné zážitky, které pobaví nejen fanoušky únikových her, ale přilákají každého, kdo by chtěl zažít něco nového a na hodinu nechat realitu za sebou. Našim cílem je stmelit hráče a zařídit, aby všichni odcházeli s nezapomenutelnými vzpomínkami.

K nám se chodí pro zážitky!

Vždy se zaměřujeme na více než jen na pouhou organizaci akce. Pokaždé se snažíme udělat maximum a poskytnout zážitek, který posílí pouto mezi účastníky a zanechává nezapomenutelné vzpomínky!

Vyberte si, co vám nejlépe vyhovuje! Nabízíme širokou škálu aktivit vhodných pro všechny věkové a cílové skupiny.

Přizpůsobení obsahu - chcete zobrazit své firemní logo nebo více obsahu souvisejícího s vaší společností? S tím si dokážeme poradit!

Spojte se s naším týmem profesionálů! Doporučí vám řešení pro uspokojení vašich potřeb, zajistí snadnou organizaci a špičkové provedení.

Přečtěte si o našich novinnkách a uplynulých událostech

Blog

Kontaktujte nás

  Vyplňte poptávkový formulář nebo nás kontaktujte napřímo!

  +420 775 926 611

  info@mindmaze.cz

  Tyršova 9, Praha 2, 120 00

  Podívejte se na nás na sociálních sítích.

  Rádi od vás uslyšíme!

  We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

  The product has been added to your cart.

  Continue shopping View Cart